Sesja zdjęciowa Baby Shower - Aksana Makej

LubaL27

18 lutego 2021

Brak komentarzy

Home News

Sesja zdjęciowa Baby Shower – Aksana Makej

Co to jest Baby Shower? To jest rodzaj imprezy na cześć przyjścia na świat dziecka. Moda na celebracje przyszła do nas z Zachodu, głownie z Ameryki. W Polsce takie przyjęcie coraz bardziej staje się popularne. Przyjście na świat nowego członka rodziny jest świetną okazją do świętowania.

Jest to impreza niespodzianka, którą organizują najbliższe koleżanki, siostra czy przyjaciółki. Najczęściej odbywa się w trzecim trymestrze ciąży. Przyszłą mam otrzymuję mnóstwo prezentów dla maluszka tym samym mająć już cześć wyprawki.

Ciążowa Sesja Zdjęciowa z partnerem czy mężem w studio czy plenerze , a może Ciebie w domu?

Ja jako mama , wiem jaki to jest magiczny i wspaniały czas w życiu kobiety podczas ciąży. Kiedy czekasz na swoje kochane maleństwo z niecierpliwością , ten czas jest wart upamiętnienia. Pomysłów na sesje zdjęciową w ciąży jest mnóstwo czy to będzie piękna sesja w plenerze z partnerem czy mężem albo w stylizowanym i profesjonalnym studio fotograficznym w Białymstoku, a może to będzie tematyczna sesja sezonowa np.  zimowa , wiosenna, letnia czy jesienna sesja ciążowa a może w stylu life style u Was w domu. Każda sesja brzuszkowa w moim obiektywie jest inna. Profesjonaliści zadbają o twój wygląd by czuła się zjawiskowo , a ja stworze niezapomniana pamiątkę na głupie lata.

Special Guest Interview

Vivamus volutpat eros pulvinar velit laoreet, sit amet egestas erat dignissim. Sed quis rutrum tellus, sit amet viverra felis. Cras sagittis sem sit amet urna feugiat rutrum. Nam nulla ipsum, venenatis malesuada felis quis, ultricies convallis neque. Pellentesque tristique fringilla tempus. Vivamus bibendum nibh in dolor pharetra, a euismod nulla dignissim. Aenean viverra tincidunt nibh, in imperdiet nunc. Suspendisse eu ante pretium, consectetur leo at, congue quam. Nullam hendrerit porta ante vitae tristique. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Vestibulum ligula libero, feugiat faucibus mattis eget, pulvinar et ligula.

Zdjęcia na imprezie Baby Shower piekna dziewczyna w ciazy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.