Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/platne/serwer44384/public_html/autoinstalator/lisitsa.pl/wordpress23290/wp-content/plugins/pixelyoursite/includes/class-events-manager.php on line 171

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/platne/serwer44384/public_html/autoinstalator/lisitsa.pl/wordpress23290/wp-content/plugins/pixelyoursite/includes/class-events-manager.php on line 171
Fotografia Rodzinna: Chrzty, Komunie oraz Sesje Brzuszkowe i Dziecięce

Lubov Lisitsa

Fotografia Rodzinna

PHOTOGRAPHY

Moja babcia miała przepiękne, stare albumy ze zdjęciami. Kiedy je przeglądałam jako dziecko siedząc u niej na kolanach, z zaciekawieniem chłonęłam historię mojej rodziny, bliższej i dalszej.

Obserwowałam jak rodziły się dzieci, dorastały. Chrzciny, komunie, osiemnastki, zaręczyny, imieniny. Fotografia rodzinna – można z niej wyczytać niejedną historię. Nie zostawiajmy zdjęć tylko w telefonach, warto mieć chociaż jeden album z papierowymi zdjęciami. Napisz do mnie, pomogę Ci nie zapomnieć.

Rodzinna sesja zdjęciowa Bialystok Oliwia Makuszewska

Poniżej masz przedstawione kilka wybranych zdjęć.

7chrzestlilianny-min
Web176plik-min
plik2-min
Web202plik-min

Informacje o Sesji

Zapewne macie wiele pytań odnośnie sesji, jak się do niej przygotować, jak dopasować ubrania, jaki makijaż czy fryzura będą odpowiednie oraz gdzie ją zrobić ?

Nie stresujcie się! Jestem do Waszej dyspozycji, z chęcią odpowiem na wszelkie pytania, doradzę i zadbam o Waszą stylizację, żeby te zdjęcia były piękne i wspólnie spędzili bardzo pozytywnie czas.

Interesuje Cię Opinia Moich Klientów?

Zapoznaj się z opiniami ludzi, z którymi miałam okazję pracować…
Anna Groblewska
  Anna Groblewska

  Najlepszy fotograf jakiego miałam okazję poznać!!! Rewelacyjne zdjęcia i wszystko bardzo terminowe!!! polecam.

  Katarzyna Dudzińska
   Katarzyna Dudzińska

   Polecam. Lubov jest świetnym fotografem. Właściwą osobą na właściwym miejscu. Robi to co kocha. Mieliśmy przyjemność współpracować podczas reportażu ślubnego jak i chrzcin. Napewno skorzystamy z jej usług jeszcze nie raz. 😘

   Martyna Aleksiuk Luksza
    Martyna Aleksiuk Luksza

    Wspaniala wspolpraca❤️? Bardzo dziękujemy i polecamy na każdą okazje!

    Skontaktuj się

    Proszę o kontakt jeśli macie jakieś pytania odnośnie fotografii ślubnej, bądź chcielibyście, żebym to ja miała uwiecznić ten wyjątkowy dzień w Waszym życiu. Z miłą chęcią udzielę odpowiedzi na każde zapytanie!