Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/platne/serwer44384/public_html/autoinstalator/lisitsa.pl/wordpress23290/wp-content/plugins/pixelyoursite/includes/class-events-manager.php on line 171

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/platne/serwer44384/public_html/autoinstalator/lisitsa.pl/wordpress23290/wp-content/plugins/pixelyoursite/includes/class-events-manager.php on line 171
Profesjonalny Reportaż Ślubny z Twojego Wesela : Fotograf Lubov Lisitsa

Lubov Lisitsa

2024&2025
rezerwuj

Każda historia ślubna jest niepowtarzalna

dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli stworzyć ofertę idealnie dopasowaną do Twoich oczekiwań

Reportaż ślubny składa się z czterech elementów, które obejmują:

 • Przygotowania Państwa Młodych

  Zdjęcia robione w waszym domu, hotelu lub w salonie. Zdjęcia portretowe z najbliższymi członkami rodziny lub świadkami oraz błogosławieństwo. Wykonywane zdjęcia różnych dodatków ślubnych (bukietu, obrączek, elementów garderoby, zaproszeń ślubnych i innych ważnych elementów związanych ze ślubem)

 • Ceremonia Ślubu

  Fotografowanie mszy w kościele lub w Urzędzie Stanu cywilnego. Możliwość zrobienia zdjęcia grupowego po ceremonii oraz wykonywane zdjęcia gości podczas złożenia życzeń.

 • Zabawa Weselna

  Powitanie przez rodziców przed salą, pierwszy taniec, tańce i zabawy, podziękowania, tort weselny oraz oczepiny. Jestem z Wami do 01.00 w nocy.

 • Krótka Sesja w Dniu Ślubu

  Zdjęcia robione w wolnych chwilach w przeciągu całego dnia ślubnego. Jeżeli mamy śliczne miejsca około sali to idziemy na 15-20-minutowy plener, gdy Wasi goście częstują się pierwszym posiłkiem.

*Obróbka obejmuję: poprawianie ekspozycji, regulację tonalną (histogram, krzywe), regulacje kolorów (balans bieli, barwa, nasycenie), wyostrzanie i NIE obejmuję wycinanie przedmiotów, plastyki, poprawianie fryzury lub makijażu.

Fotografia Ślubna

PHOTOGRAPHY

Uwielbiamy fotografować śluby, ponieważ atmosfera, która panuję w ten wyjątkowy dzień jest niesamowita. Wszędzie odczuwa się radość , oczy świecą się od szczęścia, emocje szaleją. Właśnie te chwile staramy się uchwycić w swoim obiektywie, aby po długich latach oglądając album ślubny wspomnienia wróciły.

Ponad 7 lat działamy jako fotografowie ślubni. Najcześciej realizujemy sesje fotograficzne w takich miastach jak Białystok, Warszawa, Wrocław, Łomża, Augustów to tylko niektóre miasta w Polsce. Uwielbiamy podróżować i robić sesje za granicą w naszym bagażu fotograficznym są podróże do – Zakyntos, Korfu, Majorka, New York, Indie (Goa), Rosja, Amsterdam, Włochy

Piękna Panna Młoda, przystojny Pan Młody, wszystkie ślubne detale i dodatki, ślub nad jeziorem, w stylu rustykalnym, lub wyjątkowe królewskie przyjęcie w stylu glamour lub eleganckim, które teraz króluje. Ślub kościelny czy cywilny w Polsce czy gdzieś na świecie – proszę bardzo. Przyjedziemy i uwiecznimy Wasze szczęście.

W reportażu Ślubnym szczególną uwagę zwracamy na emocje, relacje między ludźmi. Portrety i sesje plenerowe lubimy mieć pod kontrolą, dlatego pomagamy w pozowaniu , a zagadując Was uzyskujemy szczere uśmiechy. Uwielbiamy naturalne kolory oraz subtelność i delikatność.

Interesuje Cię Opinia Moich Klientów?

Zapoznaj się z opiniami ludzi, z którymi miałam okazję pracować…
Milena Markiewicz
  Milena Markiewicz

  Fantastyczna! Luba pomogła nam zrelaksować się i dać sobie chwilę oddechu w tym dniu. Była wszędzie tam, gdzie się coś działo, a mimo to nie zwracała na siebie uwagi. Potrafi uchwycić wagę i doniosłość chwili. Zdjęcia zapierają dech w piersi, doskonale oddają emocje oraz piękno miejsca. Jesteśmy zachwyceni i polecamy z całego serca ❤️"

  Izabela Ewa Derpa
   Izabela Ewa Derpa

   Lubov`` znaczy miłość...czyli kilka słów o tym, dlaczego warto!!! Luba jest pełna pasji, to wyróżnia ją z tłumu. Jej zdjęcia odznaczają się wysoką jakością, są wyraźne, jasne, pełne kolorów, życia, radości i piękna. Jest utalentowana, kreatywna, ale też bardzo doświadczona (fotografowała śluby w różnych miejscach na świecie - Stany, Indie). Czuć, że lubi pracę z ludźmi, nawiązała z nami taką relację, że w momencie ślubu była bardziej gościem niż fotografem. Bardzo kulturalna i miła, potrafiąca odnaleźć się w danym towarzystwie. Potrafi słuchać próśb i sugestii, ale też doradzi, nie przeforsuje własnych koncepcji. Dzięki tym cechom jest wspaniałym fotografem, zasługującym na miano artysty.

   Łukasz Paliwoda
    Łukasz Paliwoda

    Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Lubov podczas fotografowania mojego ślubu oraz sesji plenerowej. Pani fotograf potrafi nie tylko dodać energii podczas sesji, ale również sprawić, aby osoby fotografowane czuły się maksymalnie swobodnie. Doskonała komunikacja podczas ustalania terminów sesji zdjęciowych. Moim zdaniem - pełen profesjonalizm. Mocno polecam!

    Skontaktuj się

    Proszę o kontakt jeśli macie jakieś pytania odnośnie fotografii ślubnej, bądź chcielibyście, żebym to ja miała uwiecznić ten wyjątkowy dzień w Waszym życiu. Z miłą chęcią udzielę odpowiedzi na każde zapytanie!


     fotografia-slubna-sesja-plenerowa-bialystok
     8X1A9840
     8X1A0834 copy
     24file (1)
     Plener134
     Plener87
     IMG_0228-min
     26
     7pmOxDxal24
     Plener-28
     Wed-2
     Plener-40 (1) copy
     IMG_0211
     Fotograf slubny. Wedding photographer
     IMG_0601