Lubov Lisitsa

Fotografia Portretowa

PHOTOGRAPHY

Media społecznościowe to obraz – nie raz wart miliony. Dlatego wszyscy robią sobie zdjęcia i wrzucają je do sieci w nadziei na kolejne serduszko. Poza tym, przyznajcie się – kto nie chciałby mieć profesjonalnej sesji zdjęciowej, na której będzie wyglądał po prostu pięknie. I nie mówię to o cudownych właściwościach Photoshop’a.

Ja po prostu wierzę w to, że w każdym jest piękno. A moje oko to wychwyci zanim powiesz „Nie, to nie dla mnie”. Jeśli nie dla Ciebie, to może dla ukochanej osoby? To może być cudowny prezent.

fotografia portretowa wizerunkowa

Portfolio

4R1A3430
4R1A4919
4R1A4104
4R1A9662
na dachu
4R1A9568

Oferta

Zapoznaj się z moją ofertą z zakresu fotografii portretowej i informacji o sesjach.

 • Sesje Indywidualne i Grupowe

  Profesjonalna sesja zdjęciowa, indywidualna bądź grupowa jest świetnym prezentem dla bliskich a także samemu sobie by poczuć się pięknie i wyjątkowo. Mogą one obejmować zdjęcia rodzinne, z przyjaciółmi, a także w pojedynkę... świetny prezent dla ukochanej osoby.

 • Portfolio dla Profesjonalistów

  Stworzenie własnej marki osobistej w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, a profesjonalnie wykonane zdjęcia bardzo mogą pomóc w drodze do sukcesu. Nie ważne czy jesteś wizażystą, sportowcem, kucharzem bądź modelką... ta oferta jest skierowana dla profesjonalistów którzy ponad wszystko, dbają o swój wizerunek osobisty.

 • Na Portale Społecznościowe

  Zdjęcia profilowe są idealne do przedstawienia Twojej postaci w portalach społecznościowych typu LinkedIn, Instagram czy Facebook; a także mogą być strzałem w dziesiątkę na portalach randkowych do przedstawienia Twojej osoby w jak najlepszym świetle, któż to wie, może właśnie dzięki nim już niebawem odnajdziesz miłość swojego życia.

 • Do Linii Lotniczych na Open Days!

  Praca w liniach lotniczych jest marzeniem dla wielu osób, a przez ostatnie lata wielu polaków była w stanie spełnić te marzenie! Aplikując do pracy na pozycję ``Cabin Crew`` do linii takich jak Emirates, Qatar bądź inna - profesjonalnie wykonane zdjęcia mogą znacznie przyczynić się do sukcesu w procesie rekrutacyjnym. Zadbajmy o to, żeby Twoje zdjęcia były jak najwyższych lotów!

Szukasz wyjątkowej sesji w studiu, w plenerze czy do końca nie wiesz jaką sesję wybrać?

Nawet jak nie znasz odpowiedzi na te pytanie, z wielką chęcią pomogę Ci wybrać najlepsze miejsce na wykonanie Twoich zdjęć.

Sesja fotograficzna dla niektórych jest wielkim wyzwaniem a także bardzo stresującym momentem. Te wszystkie decyzje jakie musisz podjąć, odnośnie wyboru odpowiedniego stroju, makijażu bądź nawet uczesania.

Tak naprawdę, to nie ma się czym przejmować i niepotrzebnie stresować!

Współpracuję z makijażystkami, fryzjerami a takżę udzielam profesjonalnych porad odnośnie typu i koloru ubrań z Twojej własnej garderoby. Wszystko to aby wyglądał/a wyśmienicie na sesji.

Idąc na sesję, przede wszystkim nie zapomnij zabrać ze sobą piękny uśmiech i pozytywne nastawienie!

Interesuje Cię Opinia Moich Klientów?

Zapoznaj się z opiniami ludzi, z którymi miałam okazję pracować…
  Magda Gutowska

  Świetna fotografka i bardzo pozytywna osoba! Jesteśmy bardzo zadowoleni z uwiecznienia naszego ślubu. Polecam!

   Karina Klimuszko

   Polecam z całego serca! Zdjęcia są cudowne, jeszcze raz dziękujemy. Wszędzie widać uczucia jakie panowały w ten dzień i Ty to pięknie utrwaliłaś. Dziękujemy!

   Łukasz Paliwoda
    Łukasz Paliwoda

    Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Lubov podczas fotografowania mojego ślubu oraz sesji plenerowej. Pani fotograf potrafi nie tylko dodać energii podczas sesji, ale również sprawić, aby osoby fotografowane czuły się maksymalnie swobodnie. Doskonała komunikacja podczas ustalania terminów sesji zdjęciowych. Moim zdaniem - pełen profesjonalizm. Mocno polecam!"

    Skontaktuj się

    Zapraszam do kontaktu, jeśli marzysz o sesji fotograficznej lub masz pytania. Z miłą chęcią udzielę odpowiedzi na każde zapytanie!