Lubov Lisitsa

Fotografia Eventowa

PHOTOGRAPHY

Zadbajmy o to żeby Wasz event wyglądał z klasą! Szkolenia, konferencje, warsztaty a także imprezy integracyjne, wszystkie zasługują żeby zostały sfotografowane.

Nie zapominając oczywiście o imprezach okolicznościowych, typu studniówka bądź połowinki. Z wielką chęcią stworzę fotoreportaż, uwiecznię wszystko i obiecuję że nie podzielę się relacją z imprezy z rodzicami!

Kompozycja z zywych kwiatow

PORTFOLIO

Chcielibyście zobaczyć jak wyglądają moje zdjęcia z eventów bądź imprez okolicznościowych? Tutaj masz zdjęcia do zapoznania się z moim stylem!

event
fotografia-eventowa-kongres-min
fotografia-eventowa

Oferta

Każda impreza czy event jest inny, zainteresowanych cennikiem proszę o kontakt i podanie wszystkich ważnych szczegółów odnośnie eventu czy imprezy, takich jak czas trwania, miejsce i specjalne wymagania.

 • Fotografia Eventowa

  Konferencje, szkolenia, warsztaty, a także imprezy integracyjne. Po tak ważnych wydarzeniach, nie ma to jak obejrzeć piękne zdjęcia z udanego eventu. Zrobię wszystko co w mojej mocy abyście mieli świetną fotograficzną pamiątkę z imprezy!

 • Fotografia Imprez Okolicznościowych

  Studniówki, połowinki czy imprezy swiąteczne, wszystkie zasługują na to aby były upamiętnione aby na stare lata mieć co wspominać. Ulotne chwile które tak bezcenne, często uciekają gdzieś w niezapomniane a fotografia jest tym medium które ma siłę przywrócenia tych pięknych momentów w naszych życiach.

Interesuje Cię Opinia Moich Klientów?

Zapoznaj się z opiniami ludzi, z którymi miałam okazję pracować…
  Magda Gutowska

  Świetna fotografka i bardzo pozytywna osoba! Jesteśmy bardzo zadowoleni z uwiecznienia naszego ślubu. Polecam!"

   Karina Klimuszko

   Polecam z całego serca! Zdjęcia są cudowne, jeszcze raz dziękujemy. Wszędzie widać uczucia jakie panowały w ten dzień i Ty to pięknie utrwaliłaś. Dziękujemy!

   Łukasz Paliwoda
    Łukasz Paliwoda

    Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Lubov podczas fotografowania mojego ślubu oraz sesji plenerowej. Pani fotograf potrafi nie tylko dodać energii podczas sesji, ale również sprawić, aby osoby fotografowane czuły się maksymalnie swobodnie. Doskonała komunikacja podczas ustalania terminów sesji zdjęciowych. Moim zdaniem - pełen profesjonalizm. Mocno polecam!"

    Skontaktuj się

    Proszę o kontakt jeśli macie jakieś pytania odnośnie fotografii, bądź chcielibyście, żebym to ja miała uwiecznić ten wyjątkowy dzień w Waszym życiu. Z miłą chęcią udzielę odpowiedzi na każde zapytanie!