Lubov Lisitsa

„Zatrzymaj te chwile, które są najcenniejsze”

od 4000

ŚLUBNA

od 700

RODZINNA I DZIECIĘCA

Zapytaj o wycenę

REKLAMOWA I BIZNESOWA

Zapytaj o wycenę

ARCHITEKTURY I WNĘTRZ

od 900

portretowa

Zapytaj o wycenę

EVENTOWA

1. Dlaczego Ja?

Fotografia jest moją pasją od wielu lat, którą zajmuję się profesjonalnie od 7 lat, posiadam doświadczenie w wielu dziedzinach fotografii (wesela, sesje rodzinne, reportaże eventowe, itd.). Możesz liczyć na moje pełne zaangażowanie!

2. Profesjonalizm

Poza doświadczeniem i pełnym zaangażowaniem, dysponuję profesjonalnym sprzętem najwyższej jakości. Moja oferta jest bardzo spersonalizowana pod wymogi każdego klienta, którego pełna satysfakcja jest moim priorytetem.

3. Gwarancja Jakości

Zapewniam gwarancję dostarczenia produktu najwyższej jakości, które będą prezentować się świetnie na monitorach a także wydruku. Wszystko dostarczone w szybkich terminach! Opinie innych mówią za siebie.

Interesuje Cię Opinia Moich Klientów?

Zapoznaj się z opiniami ludzi, z którymi miałam okazję pracować…
Anna Pałka-Rojek
  Anna Pałka-Rojek

  Polecam gorąco współpracę z Lubą! miałam okazję już kilka razy korzystać z jej usług i na pewno będą następne! robi piękne zdjęcia, jest bardzo zaangażowana, kreatywna i na dodatek przesympatyczna, co pomaga rozładować napięcie przed obiektywem.

  Daniel Wirkowski
   Daniel Wirkowski

   Polecam z całego serca. Luba jest świetną fotografką, a przy tym reżyserką i duszą towarzystwa. Jest bardzo cierpliwa oraz wyrozumiałą, a jej doświadczenie pozwala przewidywać nadchodzące momenty dzięki czemu jest zawsze tam, gdzie chcielibyśmy aby była. Dzięki niej mamy przepiękną pamiątkę w postaci zarówno zdjęć jak i wspomnień z naszego ślubu, które zawsze będą nam przypominać te dni w takiej formie o jakiej marzyliśmy.

    Marta Sahakyan
    Marta Sahakyan

    Jeśli zajrzeliście na stronę Luby - nie szukajcie nikogo innego. To wspaniała Kobietka z mnóstwem pomysłów. Pomaga. Podpowiada. Przesympatyczna Profesjonalistka! Mieliśmy okazję współpracować kilka godzin ze sobą ,a efekty? śliczne! P O L E C A M

    Skontaktuj się

    Jesteście zainteresowani jednym z moich serwisów? Proszę o kontakt, z wielką chęcią udzielę odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania!