Lubov Lisitsa

Lubov Lisitsa

PHOTOGRAPHY

Nazywam się Lubov Lisitsa, ale śmiej się możesz nazywać mnie Luba. Urodziłam się na Białorusi lecz od 11 lat mieszkam w Polsce. Profesjonalnie zajmuję się fotografią od ponad 7 lat. Daje mi ona wielkie szczęście. Fotografowanie traktuję bardzo poważnie, a moi klienci jak przyjaciele. Z większością z nich utrzymuję kontakt po skończeniu zlecenia. Jestem bardzo szczęśliwa gdy zapraszają mnie na inne ważne wydarzenia w swoim życiu. Towarzyszę im podczas sesji brzuszkowych, pierwszych urodzinach czy ceremonii Chrztu Świętego. Cieszy mnie zaufanie jakim mnie obdarzają dzięki czemu czują się szczęśliwa przeżywając z tymi ważnymi etapami w ich życiu.

Fotografia to nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy, przede wszystkim to moja pasja i wielka miłość. Jest to niesamowite narzędzie które potrafi upamiętniać piękne momenty z życia, łapiąc tak cenne i ulotne momenty które dzięki kamerze mogą zostać z nami na stałe. Szczególnie jeśli chodzi o fotografię ślubną bądź innych, wyjątkowych okazji w naszym życiu.

Lubov Lisitsa photography Lubow Lisica fotograf Bialystok
Od ponad 7 lat fotografuję najpiękniejsze momenty z życia ludzi, pozwól mi sfotografować i Twoje!

Mieszkam w Białymstoku i to właśnie w tym pięknym mieście oraz jego okolicach fotografuję najwięcej. Ale kto nie lubi podróżować? Szczególnie jeśli można połączyć “przyjemne z pożytecznym”.

Mam już za sobą wiele sesji w różnych zakątkach Polski oraz świata.

Miałam okazję fotografować wesele na przepięknej Goa w Indiach, na Krecie w Grecji, Majorce w Hiszpanii a także w wymarzonym zamku Oheka Castle w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych.

Może to właśnie z Wami wybiorę sie w jakieś egzotyczne miejsce aby upamiętnić te najważniejsze chwile w życiu?

Miałam okazję fotografować wesele na przepięknej Goa w Indiach, na Majorce w Hiszpanii a także w wymarzonych zamku w okolicach Nowego Jorku w Stanach Zjednoczonych. Może to właśnie z Wami się wybiorę w jakieś egzotyczne miejsce żeby upamiętnić te złote chwile w życiu?

“Jestem świadkiem najszczęśliwszych momentów w życiu ludzi. Dlatego kocham to co robię!”

Opinie klientów

Olga Gagalushko
  Olga Gagalushko

  Dziękujemy serdecznie. Zdjęcia są rewelacyjne!!! Dostarczyły nam mnóstwo radości i wzruszeń. Doskonale oddają emocje i klimat.

  Renata Mowel
   Renata Mowel

   Wspaniała atmosfera, dużo śmiechu i zabawy oraz profesjonalizmu. Efekt- cudowne zdjęcia :). Jeśli nie masz pomysłu na prezent gorąco polecam.

   Kinga Białoszewska
    Kinga Białoszewska

    Pani fotograf jest wspaniała i oddana swojej prac , najlepsza w tym co robi. Zdjęcia piękne, podejście do klienta bardzo dobre, sympatyczna i wesoła.

    Oferta

    Przez wiele lat zajmuję się fotografią ślubną i poprzez nią ludzie mnie często znajdują i utożsamiają. Jednak nie tylko nią się zajmuję. Więc jeśli jeszcze nie widzieliście mojej oferty usług, tutaj jest do niej link…

    Wyslij wiadomosc, piekne zdjecie listu
    Fotograf na slub warszawa